maruš

Platí tato neschopnost stále jako pracovní uraz nebo už je to normální neschopenka?

Před rokem a pul jsem měla pracvní uraz a nyní pujdu na vyndání šroubu z nohy.Platí tato neschopnost stále pracovní uraz nebo už je to normální neschopenka?

Odpovědi
Miroslavst

Ha! To je dobrý, moc dobrý dotaz. Můj názor je, že by se mělo jednat o pracovní úraz se všemi důsledky, protože je v sovislosti s pracovním úrazem. Ale uvidíme, jestli se tu objeví nějaký odborník, který poradí.
Byl bych rád, pokud byste dal(a) vědět jak to skutečně je.