Pelfiee

Platí studentská sleva?

Dobrý den, jsem studentem a mám slevu na jízdné – Studentskou. Slevu mám z Náchoda do Hradce Králové. Včera jsme se přestěhovali do Starkoče, ale studentskou mám bohužel jen z Náchoda. Jde uplatnit Studentská sleva ze Starkoče do Hradce Králové? Je to na stejné trase, jako bych jel z Náchoda, akorát jedu ze Starkoče, děkuji moc.

Odpovědi
Fyzik

Luxx: vážně dobrá rada :/

Jestli je Starkoč po cestě mezi Náchodem a Hradcem, tak by ti to uznat měli, ale je to sporné, prý záleží na řidiči, to je teda opravdu sjednocenost… :(

Luxx

nech si ve škole potvrdit novou průkazku
Doplňuji:
Fyzik → než se dohadovat s řidičem a nebo spoléhat, že zrovna bude mít řidič dobrou náladu, tak mi vystavení nové průkazky přijde mnohem jednodušší řešení