Kai

Platí studenti daně a jaké, při letní brigádě, když mají potvrzení o studium a nebylo jim 18 let?

Odpovědi
Jsemtady

Pouze pokudbsi vydelaji vetsi castku. Pokud to je pres agenturu, tak ti pomuze agentura. Pokud to je nekde bokem cash, tak doporucuju nic nepriznavat, mohlo by to mit vliv na pridavky pokud vasi nejake berou.

huxa

Samozřejmě. Kdykoliv si něco legálně koupíš, platíš kolem 20% daň. Jestliže toto nevíš, potom bys neměla chodit na brigády, neboť ti je stěží 13 let.