samicek333

Platí student autoškoly při zkouškách i učiteli?

Dobrý den, když moje sestra opakovala zkoušku v autoškole z jízdy, musela samozřejmě zaplatit poplatek na magistrátu, ale pan učitel si jí řekl o další tři stovky i přes to, ze měla zaplacenou celou výuku v autoškole. Dokoupila si několik dalších jízd, ale když šla opakovat jízdu, učitel po ni chtěl další peníze. Chci se zeptat, jestli je tento poplatek normální, nebo jestli ji okradl, protože nedostala ani žádnou účtenku, jako dostala za všechny ostatní poplatky.
Děkuji

Odpovědi
ivzez

Nevím, jak to chodí při opakování zkoušky v autoškole,
ale pokud sestra zapaltila, aniž by si řekla o stvrzenku, brala
bych to jako její „dobrovolný dar“ (krádež je něco jiného).

mosoj

Třeba ty peníze dal tomu zkušebnímu komisaři, aby už konečně tu autoškolu dodělala.

V každém případě cena za autoškolu určitě nezahrnuje opakování zkoušky.