annas

Platí stále, že žena „má mít všech pět pé“?

Která „pé“ to byla a která se uvádějí v současnosti.

Vyslovil římský státník Paullus… Považujete jeho tvrzení stále za aktuální …?

Není přece růže bez trní …

Nejlepší odpověď
fcoop

Říká se, že ideální žena má mít pět „P“: Pohledná, Poctivá, Pracovitá, Pořádná a Prachatá. Nebo že by měla mít tři „B“: Bourák, Barák a Babičku na hlídání. Jiné úsloví praví, že má mít tři „D“: ve společnosti být Dáma, v domácnosti Dříč a v posteli Děvka. Ideálem muže je prý panna se zkušenostmi; ideální žena se vteřinu po souloži změní v partu kamarádů a basu piv. :)

Opravdu nevím,která varianta je lepší.

Další odpovědi
tom004

Podle mne,má být,především ŽENOU,a taková zůstat.S péčka­ma,nebo,bez nich.

casey

krasne napsal fcoop. Idealni bude kombinace vseho s vetsim podilem pismena D

arygnoc

fcoop:
kombinace PBD.

ideální.

bohužel, nereální.