salsa verde

Platí stále že kabelka a boty mají ladit?

Nebo je to už fuk?

Nejlepší odpověď
annas

Pokud sleduji časopisy, zjišťuji, že ne tak docela. Kabelka může být v barvě bot nebo šatů.

Trendy dnes velí ladit oblečení s doplňky kontrastně, nebo odstíny „tón v tónu“.

Podle časopisu Katka.

Další odpovědi
chudst

Aaach jo. Ano, rika se to furt, ale nektere kabelky dam sice k botam ladi, ale vse ostatni k ni neladi a vypadaji desne. Co treba sladit vsechno k sobe? Zrovna boty a kabelka netusim, proc by mely k sobe pasovat a nikdy jsem to nechapal.

Džuls

Už to neplatí. Stačí, keď bude všetko zapadať do seba 🙂

E.n

Většinou ano, vlastně jde jen o vkusné sladění oblečení s doplnky, takže to cce jen ten nějaký cit pro modu

KlérW

Většinou ano, ale nemusí to být povinností.

Michálek1245

Podle mě by měla ladit kabelka, boty a ještě doplňky jako třeba dámská peněženka malá nebo klidně i velká, to je úplně jedno. Prostě tyhle tři věci by měly být sladěné. Ale zase by se tenhle trojlístek měl podřizovat zbytku outfitu, aby to prostě dávalo smysl a nějakou vnitřní logiku a koherenci. :)

XenieRo

Tak jsem si nakonec udělala radost touto kráskou https://www.dif­ferent.cz/dam­ske-kabelky-tasky/tommy-hilfiger-mala-pudrove-ruzova-kabelka-honey-mini-crossover-clay-pink_aw0aw08807-tl6. Je senzační, luxusní, úplně ji zbožňuju.

XenieRo

Kočeny, chci si koupit novou kabelku. Miluju značku TH. Ale co jsem se tak dívala, tak není moc obchodů, který by měly hezký a bohatý výběr. Kde tuhle značku nakupujete vy?

GabulkaA

Tahle je skvělá https://www.dif­ferent.cz/dam­ske-kabelky-tasky/tommy-hilfiger-kabelka-poppy-tote-soft-nylon-stripes-corporate-mix_aw0aw09690-0gy a mají ve slevě :) Co víc si přát :D

GabulkaA

Na ten different ses koukala? :) Aha, vidííím :) Jooo, moc pěknou sis vybrala :) Jak se ti nosí?

KarolínaNovo

Já se snažím, aby nejen kabelka a boty ladily, ale aby ladil můj celý outfit. Nosím k sobě barvy, které ladí a doplňuji je univerzálními doplňky. Zajímavé doplnění outfitu představují filcové kabelky https://www.vlne­nezbozi.cz/fil­cove-kabelky/ , které se hodí pro každou příležitost.