Fůfan

Platí stál, že má grafická karta NVidia GeForce GTX970 klamavou reklamu?

ptám se jestli už vyřešili problém nebo ještě ne? když tak info do diskuzí ;)

Hlasujte v anketě

Odpovědi
ptáč

ne

Schází zde vhled, kdo, co řekl, odůvodnění. Vše je měřitelné, dá se porovnat. Problém vyřeším. Hned po výplatě si ji jdu koupit do kamenného kšeftu.

bolak

ne

Vypouští moc emisí, nebo o co šlo?

cochee

Na otázku ti neodpovím, protože nesleduji reklamy, ale z logiky věci: pokud NVIDIA uznává svou chybu a bude s ní něco dělat (nebo už udělala), pak musí opravenou GTX970ku nutně přejmenovat. Karta pod tímhle označením je nedobře profláknutá a ani po úpravě by neměla dobré prodeje.