Platí stále ?

" bez práce nejsou koláče ? "

Nejlepší odpověď
Drap

ano

Ano, ale ne vždy a pro všechny. Zkrátka takovej je už dnes svět

Další odpovědi
redy

ano

já myslím že platí ------ a ti co kradou ještě za to dostanou třeba nepodmíněně nějakej ten roček arestu, kde si užijou supr dovču :)

Daniel16

ano

anonym

Jiná(pro někoho nutná) odpověď

Doplňuji:
Někde ano, jinde ne. Copak nevidíš, co se kolem děje? Máme v republice hodně zbohatlíků, kteří ki majetku nepřišli rozhodně poctivou prací, ale naopak prachsprostou zlodějnou a podvody.

arygnoc

ano

určite.
bez práce sú iba „kapříky“ a krabicové víno.
prípadne korytá.

Nuk nuk

ano

Doplňuji:
To bude asi platit vždy.

flask

ano

edeltrudak

ano