plati se za vedení internetové banky?

Doplňuji:
a kde tedy ne? nevíš?

Nejlepší odpověď
ahold

Podívej se třeba na GE Money. Pokud máš pravidelný příjem min. 7000,– tak neplatíš ani za vedení účtu, výběr z bankomatu atd. A internetové výpisy taky nula.A navíc mají nyní akci, pokud si u nich otevřeš účet myslím do konce dubna, dostaneš jako bonus 500,– Kč.
Za mě – DOBRÝ.

Další odpovědi
quentos

Jak kde.
Doplňuji:
To máte těžké, protože banky si ty poplatky chytře přesouvají jinam – kde nabízejí internet banking zdarma, vynahrazují si to pak poplatky za transakce apod.
Seriózně vypadá např. internet banking u Fio banky. Ale počkejte ještě na někoho, kdo má třeba zkušenosti s více bankami.

Caldecott

ty poplatky se objevi pri vybirani penez u bankomatu;-)

Pepa25

Internetové bankovnictví (= ovládání účtu prostřednictvím internetového rozhraní) je ve většině bank u účtů pro občany zdarma, případně v rámci paušálu za vedení účtu. Spíše výjimečně se platí např. za prvotní vydání tokenu (=nástroje na ověřování plateb) nebo zaslání sady SMS.