pn65

Platí se něco za nedoručenou poštu na dobírku?

Poslal jsem jedné....... paní balík na dobírku, ale podle sledování zásilky si ji od středy tohoto týdne nevyzvedla a bojím se právě toho, že mě balík pošlou spátky, budu něco platit? nebo mě vrátí celé poštovné?

Děkuji

Nejlepší odpověď
gecco

Poštovné ti nevrátí…
Ale doplácet nebudeš nic.

Další odpovědi
quentos

Ani jedno, ani druhé, pokud se něco nezměnilo od té doby, co to kdysi poslali zpátky mně. Přijde to zpátky, ale co se týče peněz, bude ticho po pěšině – nebudou ani nic chtít, ale ani nic vracet.

McArthur

Ani Gecco a ani Quentos nepíší správně to, co se stane.

Pokud si paní balík nevyzvedne, pošta jej doručí zpět. Za zpětné doručení se nic neplatí. Ale protože jsi si zaplatil i službu dobírka, tak pošta vrátí, tj. Tobě vyplatí, již zaplacenou službu dobírky, protože k jejímu čerpání nedošlo.

Pokud balík leží na poště, doporučuji Ti, abys paní zkusil kontaktovat e-mailem nebo SMS zprávou, že je zásilka připravena na její poště a znovu ji pošli číslo zásilky. A také ji tam uveď, že zásilka je k vyzvednutí do … .