Mofli

Platí se něco realit. kanceláři za prohlédnutí bytu nebo je to zadramo?

Nejlepší odpověď
Mapel

Za prohlédnutí bytu ne, za uzavření smlouvy ano a tam je i prohlédnutí bytu. Takže ano.

Další odpovědi
jmhad

Mé zkušenosti říkají,že realitka si bere peníze za vše a to i za úkony,které od nich nikdo nechtěl a na které ani nemají právo. Někdy mi připomínají chování exekutorů. Proto je lepší se jednání s nimi vyhnout.
I když asi za nezávaznou prohlídku ne. Záleží na tom,kdo to je a jakou má pověst.Proto je lépe se předem na ně zeptat.

cukrar

Za prohlídku se neplatí nic!!