Vlosa_xD

Platí se něco na AliExpress za „poštovné“ nebo prostě za dovoz?

Odpovědi
gecco

AliExpres je něco jako naše Aukro – takže podle prodejce a předmětu…
Neexistuje obecná odpověď!!!

anonym

U některých produktů ano. Pokud chceš bez poštovného musíš tam mít vedle fotky (na detailu produktu) napsáno: Free Shipping . :)

VeRe1983

Každý prodejce nabízí vícero možností dopravy, pokud dodává do Česka. A mnohé zboží lze koupit od mnohých prodejců, kteří mají poštovní nastavené symbolicky. Problém je ovšem ten, že čím nižší poštovné, tím delší doba dodání. A nejhorší otrava je pak řízení s celníky.