Rozamunda

platí se HSDPA a EDGE ?

Doplňuji:
dneska jsem si dobila kredit na mobilu a po nějaké době se mě tam objevilo to HSDPA ikdyž mám vyplou wifinu tak to tam mám a nevím jak to dát třeba pryč … to by byla jedna věc a ted´ ta druhá věc na mobilu mám přenosný aktivní bod wifi AndroidAP a zase mi ode dneška funguje jsem připojená ted´ na něj na pc a chci vědět jestli se to platí ? to je všechno

Odpovědi
Zbynas

Nezabezpečené připojení bez hesla ne. Může se ale samozřejmě daná síť pronajímat, zaplatíš, dostaneš klíč.
Doplňuji:
AndroidAp nevím co je, ale HSDPA se ti tam bude ukazovat vždy, když bude podobná síť v dostahu. Neznamená to, že jsi automaticky připojená. Za nic z těchto připojení se neplatí a už vůbec ne z kreditu.