Zlatý

Platí přísloví, že dobrého patří pomálu? Umíte podat prst tak, aby vám druzí neurvali celou ruku?

K otázce mě inspiroval článek v tisku ...

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

To přísloví určitě platí,ale s tím podání prstu je někdy problém uhlídat ruku.

Další odpovědi:

Tak to umim dokonale. Nejsem zneuzitelna a sama take nikoho nezneuzivam. Nekdy i sama dobrovolne podam celou ruku , ale utrhnout si ji nenecham a ani se o to nikdo nikdy zatim nepokusil.
Ja mam v okoli jen same dobre lidi , asi stesti ... , nebo to " zlo " videt nechci. -iv-

Většina přísloví je pravdivá, neboť je podložena hlubokou moudrostí a zkušeností našich předků. Je to vlastně stručně formulovaný přehled klíčových poznatků mezildského chování.
2. část dotazu je diskutabilní, protože zde hraje významnější roli protějšek, jemuž ten prst podáváme. Ne vždy se pak zadaří s tou rukou ucuknout, když seznáme, že ten druhý se po ní sápe. Můžeme se ohradit, že to teda přepísk´, ale mnohdy bývá už pozdě a můžeme se snažit, seč mám síly stačí.

Zlatý

Milá Kerberus, já často tu svou ruku rvu pracně zpátky...

Zlatý

Samozřejmě, že nejdůležitější je důkladně si prověřit žadatele o váš prst.
Prst ze zásady nepodávat člověku, který se už vám, nebo někomu jinému, pokusil paži utrhnout.
Pomocí této selekce, máte velkou šanci, že se vyhnete handrkování o příslušné končetiny a že si je uchováte na původním místě a v příslušném počtu, až do vysokého věku.:-)
Tomuto "umění", se učíme prakticky celý život.
Existují lidé, kteří prsty nepodávají ze zásady.
Další důsledně dodržují metodu výběru, kterou jsem uvedl.
Někteří si sice nutnost výběru uvědomují, ale nakonec se z nepochopitelných důvodů rozhodnou jinak, než jim radí rozum a obyčejně na to doplatí.
Přiznávám, že patřím k těm posledním.

Je to svatá pravda,ale aby si člověk uhájil svoje horní končetiny,nesmí jejich části rozdávat na potkání.Hlavně vědět komu.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Aktuality a zábava

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Aktuality a zábava

Zlatý Drap 4395
Zlatý hanulka11 2790
Zlatý led 2476
Zlatý briketka10 2269
Zlatý annas 1827
Zlatý quentos 1548
Zlatý tom004 1522
Zlatý iceT 1519
Zlatý dědapetr 1472
Zlatý mosoj 1427

Zobrazit celkový žebříček

Kategorie otázek

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.