Avatar uživatele
annas

Platí přísloví, že dobrého patří pomálu? Umíte podat prst tak, aby vám druzí neurvali celou ruku?

K otázce mě inspiroval článek v tisku …

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 8Pro koho je otázka zajímavá? anonym, vagra, johana 56, dědapetr, anonym, Drap, Deli, anonym před 4645 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
dědapetr

To přísloví určitě platí,ale s tím podání prstu je někdy problém uhlídat ruku.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
anonym

Tak to umim dokonale. Nejsem zneuzitelna a sama take nikoho nezneuzivam. Nekdy i sama dobrovolne podam celou ruku , ale utrhnout si ji nenecham a ani se o to nikdo nikdy zatim nepokusil.
Ja mam v okoli jen same dobre lidi , asi stesti … , nebo to " zlo " videt nechci. -iv-

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
anonym

Většina přísloví je pravdivá, neboť je podložena hlubokou moudrostí a zkušeností našich předků. Je to vlastně stručně formulovaný přehled klíčových poznatků mezildského chování.
2. část dotazu je diskutabilní, protože zde hraje významnější roli protějšek, jemuž ten prst podáváme. Ne vždy se pak zadaří s tou rukou ucuknout, když seznáme, že ten druhý se po ní sápe. Můžeme se ohradit, že to teda přepísk´, ale mnohdy bývá už pozdě a můžeme se snažit, seč mám síly stačí.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Deli

Milá Kerberus, já často tu svou ruku rvu pracně zpátky…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
vagra

Samozřejmě, že nejdůležitější je důkladně si prověřit žadatele o váš prst.
Prst ze zásady nepodávat člověku, který se už vám, nebo někomu jinému, pokusil paži utrhnout.
Pomocí této selekce, máte velkou šanci, že se vyhnete handrkování o příslušné končetiny a že si je uchováte na původním místě a v příslušném počtu, až do vysokého věku.:-)
Tomuto „umění“, se učíme prakticky celý život.
Existují lidé, kteří prsty nepodávají ze zásady.
Další důsledně dodržují metodu výběru, kterou jsem uvedl.
Někteří si sice nutnost výběru uvědomují, ale nakonec se z nepochopitelných důvodů rozhodnou jinak, než jim radí rozum a obyčejně na to doplatí.
Přiznávám, že patřím k těm posledním.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Je to svatá pravda,ale aby si člověk uhájil svoje horní končetiny,nesmí jejich části rozdávat na potkání.Hlavně vědět komu.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek