Verona14

Platí pojištovna rehabilitační pobyty? Nebo si je člověk hradí sám?

Kvůli zádům, pobyt + měsíc cvičení atd. zdá se mi to drahé, takže nevíte jestli pojištovna alespon něco přispívá? děkuji

Nejlepší odpověď
zzzzz

Pokud ti takový pobyt napíše lékař jako lázně, a lékař pojišťovny to schválí, tak pojišťovna hradí, pokud si sama najdeš nějaký rehabilitační pobyt, tak je to jak dovolená, platíš si to sama.

Doporučuji navštívit odborného lékaře, ten ti napíše rehabilitace a pokud nezaberou, může v určitých případech navrhnout lázně.

Další odpovědi
Drap

Záleží na konkrétním případě. Musíš se informovat u své pojišťovny.