Platí ještě povolávací rozkaz ve voj. knížce? Mám se dostavit na místo, které už neexistuje?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

No - pokud jsi byl na vojně, pak tě taková drobnost - jako neexistence místa srazu (kam se dostavit), nemůže překvapit či zastavit.
Prostě se dostav, ne?
:-D

Další odpovědi:

Bronzový

Dnes jsou jiné priority,útvary neexistují mnohdy ani kasárna,takže toto asi měli dávno odebrat!!!Neplatí i když 100% jist si nejsem,když jsem v 97 končil,tak nic nedali a ty slinty tý mladý roťandy jsem neposlouchal,protože před hodinou jsem tytéž (skoro tytéž) slova svým "klukům,které jsem propouštěl do civilu.Dokonce mi do vojenské nedala ani známku,kterou jsem od konce náhradní VS až do odchodu do zálohy neviděl!

Stříbrný

Povolávací rozkaz ve voj. knížce už dávno nemám, na vojenské správě mi jej odebrali. A zájem o mne vojáci z věkového důvodu již nemají. Už jsem se nasloužil dost. I s záložáckým cvičením jsem si na vojně odkroutil cca 850 dní.

Zlatý

"Nestřílejte, vždyt jsou tady lidé." Jaroslav Hašek
ako "potrava pre kanóny" sa dostavíte, tam, kam vám v prípade mobilizácie povedia. Pánové, myslíte, že pri dnešnej technológii výzbroje, vás, ktorí ste desiatky rokov neobliekli uniformu, ešte niekto postaví k ostro nabitej modernej zbrani? Veď si môžte ublížiť, prípadne zraniť veliaceho dôstojníka.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Cestování

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Cestování

Zlatý Drap 347
Zlatý annas 290
Zlatý hanulka11 223
Zlatý led 209
Zlatý gecco 172
Zlatý quentos 161
Zlatý marci1 144
Zlatý mosoj 115
Zlatý Lamalam 114
Stříbrný Agneta 77

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.