Platí ještě povolávací rozkaz ve voj. knížce? Mám se dostavit na místo, které už neexistuje?

Nejlepší odpověď
anonym

No – pokud jsi byl na vojně, pak tě taková drobnost – jako neexistence místa srazu (kam se dostavit), nemůže překvapit či zastavit.
Prostě se dostav, ne?
😁

Další odpovědi
suaeda

Povolávací rozkaz ve voj. knížce už dávno nemám, na vojenské správě mi jej odebrali. A zájem o mne vojáci z věkového důvodu již nemají. Už jsem se nasloužil dost. I s záložáckým cvičením jsem si na vojně odkroutil cca 850 dní.

led

„Nestřílejte, vždyt jsou tady lidé.“ Jaroslav Hašek
ako „potrava pre kanóny“ sa dostavíte, tam, kam vám v prípade mobilizácie povedia. Pánové, myslíte, že pri dnešnej technológii výzbroje, vás, ktorí ste desiatky rokov neobliekli uniformu, ešte niekto postaví k ostro nabitej modernej zbrani? Veď si môžte ublížiť, prípadne zraniť veliaceho dôstojníka.