RUBICO

Platí ještě dle zákona výmluva na osobu blízkou?

Nejlepší odpověď
anonym

Výmluva na osobu blízkou přežije ještě dvoje Vánoce, upozornil Autoklub ČR. Obezličku při podávání vysvětlení mohou totiž řidiči používat až do 19. ledna 2013
http://zpravy­.idnes.cz/vym­luvy-na-osobu-blizkou-zatim-neskonci-ceka-se-na-evropskou-smernici-1zl-/domaci.aspx?c=A111024­_202909_domaci_brd

Další odpovědi
cukrar

stále platí a ještě bude platit mnoho let.
Páč nelze zrušit osobu blízkou… ani po novém roce (2013) nebude osoba blízká zrušena..