zzzlatokopka

Platí i u vás, „že kovářová kobyla chodí bosá“?

Pokud ano, tak v čem?

Já jsem už vyřídila hodně dotací, ale sama zatepleno nemám, nemám ani nový kotel:-( Okna jsem měnila ze svého, bez dotace.

Všem předem děkuji za odpovědi.

Nejlepší odpověď
tony2412

kovářova kobyla chodí bosa platí téměř na 100% jakmile máte v rodině nějakého řemeslníka,tak to je doprošováního aby vám opravil to nebo ono,protože je-li to v rodině,tak to vždy může počkat a přednost mají zákazníci,kteří platí,kdežto v rodině je to převážně zadarmo…

Další odpovědi
gecco

Spíše neplatí…
😉
Pokud jde o ´obor´, tak ten doma nevyužiju – a zbytek mne baví…
😉

Drap

Ano platí. Občas opravuji a vyrábím některé věci. Moje vlastní jsou však většinou v kritickém stavu.,

briketka10

dříve platilo zateplila jsem si byteček
položila novou dlažbu, vanu, bojler
apod.teď mě budou stěhovat do novýho
a tam si ani nevrznu nebudu si moct nic
dělat po svým :((

zzzlatokopka

☹ briketko, už nemám pro tebe paleček.

briketka10

co bych si za něj koupila HA 😁

zzzlatokopka

Prodala je Bolákovi, on prej obchoduje s body:-DDDD

kapka

S body? A nemyslel treba body – anglicky tělo? :DDD