Pokročilý

Platí dodřžování nočního klidu i pro majitele domácích zvířat?Slepice,kohouti ,psi..

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Stříbrný

Prakticky ano. Ale jak zakázat kohoutovi kokrhat ve 4 ráno; slepici kdákat, když snese vejce; štěkat psovi, když mu někdo courá za dveřmi; hvízdat kanárovi, andulce, papouškovi, když má potřebu si pokomunikovat s páníčkem?
Doplňuji:
RE: FOG
Používání různých obojků (anti-barking, el-plot,..) s elektrošoky je s odpuštěním prasárna. Takovému chovateli bych doporučil několik hodin s tímto zařízením na vlastním krku a NA PLNÝ VÝKON!

Další odpovědi:

Zlatý

Bumbesova odpověď mně připomněla" zákony z roku fünf", které platí v některých amerických státech.

Např. v Columbu se zakazuje kočkám mňoukání po půlnoci. Nebo v Severní Karolíně je zakázáno honit po ulicích zajíce a v Los Angeles se dostane do rozporu se zákonem každý, kdo chytá pod pouliční lampou moly.

Zlatý

Dodržovanie nočného kľudu platí pre všetkých. Skúste dať domácim zvieratám hodiny s vyznačeným časom mlčania.

Bronzový

Za zvíře je odpovědný majitel, takže noční klid ano. Otázka je vymahatelnost. Pokud byste to chtěla řešit přes úřady, musela byste prokázat soustavnost a také intenzita. Důležité je, kde se zvířata chovají. Něco jiného je kohout na balkoně na sídlišti a něco jiného na dvoře na venkově. Také je třeba zvážit "porušení dobrých mravů" - kohout na dvorek patří...

Bronzový

Ja jsem to vyresil tim,ze jsem svemu psovi koupil "anti barking" obojek,/proti stekani/.A mam pokoj.On samozrejme nezapomnel stekat,ted,kdyz uz ho - obojek - nepouzivam a obcas v noci na nejake zvire zasteka,ale neni to naporad.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Právo a zákony

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Právo a zákony

Zlatý Drap 1812
Zlatý standa 1247
Stříbrný ivzez 668
Zlatý mosoj 657
Zlatý gecco 480
Zlatý led 453
Zlatý zzzzz 450
Zlatý Michal Kole 436
Zlatý marci1 388
Zlatý arygnoc 385

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.