sandy45

Platí děti do 18 let poplatek na pohotovosti v sobotu a neděli 90 Kč?

Byl jsem s 16 letou dcerou na pohotovosti v sobotu a lékař ode mě požadoval poplatek 90 Kč.Jednal správně?

Nejlepší odpověď
Deli

Také jsme platili poplatek za pohotovost, ve FN, takže to tak bohužel asi bude… Platí se i pobyt v nemocnici 60 Kč/den. Neplatí se jen 30 Kč u lékaře.
Doplňuji:
(Dceři je 9 let.)

Další odpovědi
Hykam

Souhlasím s Deli a navíc mám pocit, že u lékaře (vyšetření) neplatí jen děti mladší 15 let (pohotovost a pobyt v nemocnici musí zaplatit i mladší 15 let), takže si myslím, že vaše dcera by měla platit už i u vašeho obvodního pediatra.

15 letou hranicí jsem reagoval na věk dcery sandy45 (16 let)