JanyOK

Platí „cherchez la femme“ – „za vším hledej ženu“?

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
tom004

Ano

My,co jsme déle na světě,o matri­archátu nepochybujeme.Ale to neznamená,že se my muži,necítíme pány tvorstva. :)))

Další odpovědi
arygnoc

Ano

na 100%.

Alesh

Ano

Nepochybně. Ač to ještě dost lidí nepochopilo, tak již dávno máme latentní matriarchát.

anonym

Ano

Však také Francouzi věděli, co tímto dát světovému poznání. Nakonec pro příklad ani nemusíme chodit zrovna daleko.
Copak jste si nevšimli, jak tady iv převrátila všechny předpokládatelné premisy programu, s nimiž prostě žádní admini v životě nedokázali počítat?

filva

Ano