Hypochito

Platba z Komerční banky (22:00 čtvrtek) do GE Money Bank – jaký den příjdou??

Odpovědi
setapouch

Nevím, jak je to u Komerčky, ale většina bank má „uzávěrku“ mezi osmnáctou a dvacátou hodinou. Pro Komerčku ti to řeknou na infolince (stejně jako přesnou odpověď na tuto otázku).

Pravděpodobně jsi „uzávěrku“ zmeškal(a), takže k provedení příkazu dojde následující pracovní den, další pracovní den bude v GEMB. Pokud to nejsou svátky, bude to pondělí.
Doplňuji:
A např. v rámci AML (prevence praní špinavých peněz) může banka platbu pozdržet až na 72 hodin, pokud se nepletu.

McArthur

Nejdříve v pondělí, nejpozději v úterý.

gecco

Velmi pravděpodobně v Po.
Příkaz bude zúčtován až dnes (Pá), den na převod (nepracovní dny se ´nepočítají´).

Beer4Real

V nedělu, hned jak dojíš oběd ;)

Pepa25

Správnou dpověď pondělí jen doplňuji o informaci, že KB má cut-off time 20:30, později zadané příkazy jsou se splatností o den později.

Zdroj: http://www.me­sec.cz/clanky/test-rychlost-plateb-mezi-bankami-jak-dlouho-trva-prevod-penez/