Pokročilý

platba z bankomatu

Dobrý den, chci se zeptat, zda je možné poslat peníze z mého účtu na jiný pomocí bankomatu. Mám účet u české spořitelny. Kolik je poplatek? Máte s tím někdo zkušenosti? Předem děkuji za odpovědi.
Doplňuji:
Děkuji, já už ten odkaz taky našla, mě jde jen o pár plateb ročně, když si něco objednám přes net a nechci už to na drahou dobírku...jestli mi rozumíte, asi bych kvůli tomu nechtěla platit měsíční poplatky, kdybych si zřídila internetové bankovnictví kvůli dvoum, třem platbám za rok..:)

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Bronzový

Co vím, tak z bankomatu nelze. Jen z přepážky, čí z internetového bankingu.

Další odpovědi:

Bronzový

Keď máš pc a účet v banke, plať radšej cez internet banking. Je to pohodlnejšie a bezpečnejšie. Mne aj penzia chodí o polnoci do obývačky na účet.

Stříbrný

Pomocí bankomatu ne, ale pomocí tzv. platbomatu. http://www.csas.cz/… - zde si vlevo nahoře zaškrtni Platbomaty a vyjede ti jejich seznam. http://www.csas.cz/… - zde se dočteš o všem kolem platbomatu, i poplatky.
Doplňuji:
Tak jsem to sám nečetl pořádně, jde to i z bankomatů, ale pouze s ručním vyplněním všech údajů, platbomat umožňuje i skenovat složenky. Je k tomu ale třeba karta k účtu, bez karty nelze.

Bronzový

Mám ČSOB

Zlatý

Tak o moc lacinější to mít nebudeš, neboť poštovné a balné zaplatíš i když bude třeba platba předem. Pravda, je to o něco méně, ale ne zase o tolik. Pouze o tu peněžní poukázku.
Jinak jsou bankomaty na kterých to lze provést.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Finance a podnikání

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Finance a podnikání

Zlatý Drap 690
Zlatý mosoj 416
Zlatý gecco 242
Zlatý Hlada 239
Stříbrný ivzez 212
Zlatý standa 200
Zlatý hanulka11 179
Zlatý ReHu 172
Zlatý led 156
Zlatý panenka 153

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.