Sea

platba z bankomatu

Dobrý den, chci se zeptat, zda je možné poslat peníze z mého účtu na jiný pomocí bankomatu. Mám účet u české spořitelny. Kolik je poplatek? Máte s tím někdo zkušenosti? Předem děkuji za odpovědi.
Doplňuji:
Děkuji, já už ten odkaz taky našla, mě jde jen o pár plateb ročně, když si něco objednám přes net a nechci už to na drahou dobírku…jestli mi rozumíte, asi bych kvůli tomu nechtěla platit měsíční poplatky, kdybych si zřídila internetové bankovnictví kvůli dvoum, třem platbám za rok..:)

Nejlepší odpověď
pl4toon

Co vím, tak z bankomatu nelze. Jen z přepážky, čí z internetového bankingu.

Další odpovědi
isteron

Keď máš pc a účet v banke, plať radšej cez internet banking. Je to pohodlnejšie a bezpečnejšie. Mne aj penzia chodí o polnoci do obývačky na účet.

cochee

Pomocí bankomatu ne, ale pomocí tzv. platbomatu. http://www.csas­.cz/banka/con­tent/inet/inter­net/cs/bankoma­ty_iepb.xml – zde si vlevo nahoře zaškrtni Platbomaty a vyjede ti jejich seznam. http://www.csas­.cz/banka/con­tent/inet/inter­net/cs/sc_4974­.xml – zde se dočteš o všem kolem platbomatu, i poplatky.
Doplňuji:
Tak jsem to sám nečetl pořádně, jde to i z bankomatů, ale pouze s ručním vyplněním všech údajů, platbomat umožňuje i skenovat složenky. Je k tomu ale třeba karta k účtu, bez karty nelze.

jáára

Mám ČSOB

mosoj

Tak o moc lacinější to mít nebudeš, neboť poštovné a balné zaplatíš i když bude třeba platba předem. Pravda, je to o něco méně, ale ne zase o tolik. Pouze o tu peněžní poukázku.
Jinak jsou bankomaty na kterých to lze provést.