zdenekps

Platba u zubaře?

Zubar me bude delat otisk aby me udelal korunku a me by zajimalo, jestli se ta korunka plati uz pri tom otisku nebo az priste pri nasazovani?Dekuji

Nejlepší odpověď
mosoj

Většinou až po nasazení. Při větší částce může chtít i zálohu.

Další odpovědi
anonym

Korunky mám dvě a pokaždé chtěla zubařka peníze až po jejich nasazení, čili po dokončení práce. Tenhle problém jsem neměla, ale pamatuji si, že sousedka měla poměrně nákladnou opravu zubů a že ji doktorce splácela asi půl roku. Určitě se s lékařem dá domluvit na splátkách, když je oprava drahá.

Nuk nuk

Každý zubař to má trochu jinak, ale obvykle se platí po dokončení celého úkonu, případně s nějakou zálohou předem a doplatkem po dokončení.