Platba kartou v obchodě a podmínky pro její přijetí?

Tak jsem byl v obchodě a ptal jsem se prodavačky jestli berou karty.
Bylo mi sděleno že ano, že to je samozřejmost.
Tak jsem vytáhl balíček a podával ji kárové eso, nechtěla ji přijmout. Ani krále, prostě nic.
Jak to tedy je?

Nejlepší odpověď
anonym

určitě jsi se u toho neusmíval proto ti ty platební karty nebrala,a taky musíš podat kartu a nahlas vykřiknout pin

Další odpovědi
anonym

berou jen mariášovky

Lucijej

No to víš, prodavačky mají zmlsaný jazýček a příjímají karty úplně jiného levelu.
Navíc kárové eso.....to je pěkně okoukané, opravdu chápu, že z něj nebyla nadšená.

Michal Kole

Už zase reload okna a co jsem napsal je opět smazáno. nemám náladu to psát znova !

Kolega Bada (nepamatuji si nick) mě vnukl myšlenku že to může být webovým prohlížečem. Mám IE 9 a možná má na to vliv nějaké jiné nastavení.

anonym

je pravda že jsem pin nevykřikl, za to prodavačka čučela jako puk