redhead

Platba drahého balíčku na poště – Jak na to?

Zítra nebo pozítří by mi měl dorazit na poštu notebook. Mám ho přijmout dobírkou a platit chci kartou. Denní limit pro výběr hotovosti mám 15 000,– (limit pro platbu u obchodníka se asi pošty netýká, ne?) Budu moct tedy zaplatit jenom 15 000 a zbytek doplatit v hotovosti? Děkuji

Nejlepší odpověď
Lucijej

No počkej…celou platbu musíš zaplatit naráz – buď jen kartou nebo jen hotovostí, takže jestli je notebook dražší než tvůj limit, tak si budeš muset peníze vybrat a zaplatit celou cenu hotově, nebo si na účet poslat zbytek peněz.
Navíc u pošty záleží, od jaké jaké banky máš kartu, protože ne na všech svých terminálech pošta přijímá platební karty od jiných poskytovatelů než je poštovní spořitelna (či jak se to jmenuje).
Doplňuji:
Taky můžeš zaplatit pomocí služby SuperCash http://www.ces­kaposta.cz/cz/sluz­by/penezni-sluzby/cr/platba-supercash/platby-supercash-id29862/

Další odpovědi
Drap

Určitě, nevidím v tom problém. Oba způsoby platby jsou přijatelné.