Plat v internetove poradne?

Kolik si myslite,ze dostava napr doktor v internetove poradne na znamych strankach,kde denne musi odpovidat na desitky otazek??? Moc me to zajima,jestli za to neco dostavaji nebo to delaji zdarma.Dekuji

Nejlepší odpověď
Fidel

Myslím, že jak kdo… když to tedy beru z vlastní zkušenosti…

Další odpovědi
kapka

Kamarádka odpovídá v jedné odborné internetové poradně, nevím kolik za to přesně bere, ale přivydělává si tím. Pro tu organizaci dříve pracovala na plný úvazek, to měla samozřejmě širší náplň práce. Nyní pracuje jinde, poradnu zvládá dál jako vedlejšák.