tyrox

Plat policisty vs plat ajťáka.

Dobrý den, chtěl bych se zeptat jaký je rozdíl v platu mezi běžným policistou a softwarovým ajťákem.Zajímalo by mě o kolik ajťák bere víc přibližně,děkuji za odpověď,uživa­tel Tyrox

Nejlepší odpověď
anonym

Už ses ptal před týdnem a obdržel i odpovědi – viz zdroj:

(Dokud není otázka uzamčena . cca po 10 dnech, lze ji snadno doplnit upřesněním, čímž se aktualizuje i umístění na přední stranu.)

Zdroj: http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/policista-nebo-informatik

Další odpovědi
mosoj

Nejdřív ukaž co umíš ! Mladý policista 15 – 17 000 Kč čistého. A to chceme aby nás chránili !
Doplňuji:
Jo a150 hod ročně přesčasů dělají zadarmo !

Pepa88

Berme to průměrně…
Policista ve služebním poměrů bere průměrně 30.000 – 35.000 a po X letech má nárok na pravidelné výsluhy…
SWrák bere v univerzitním prostředí asi tak stejně jako ten policista, v soukromém sektoru je průměrný plat 42.000 – 47.000 Kč (pokud zahrneme jen odborníky – tedy nikoli kodéry, tak je průměrný plat 67.000 – 73.000 Kč).

U policie plat při nástupu nestojí za nic (15 – 18), výhodou jsou výsluhy…
U obou očekávej extrémně náročnou práci – u jednoto časově u druhého intelektuálně…

ReHu

To přece nejde jen tak porovnat.
Běžným policistou myslíš toho, co chodí pěšky po městě, v létě v zimě, pere se s ožralými píp nebo dopravního, měřícího promile či rychlost projíždějících aut.
Můžeš taky dělat IT u policie.
A plat IT. Záleží na tom, jestli budeš dělat zaměstnance nebo někde na živnost. nevíme, jak jsi zdatný, ve kterém městě – to také hraje velkou roli.
A také mnoho dalších faktorů.

Jsemtady

To se neda tak lehce rict. Policiste pochuzkari zacinaji s nekde 15tis zakladem dle lokality, pak dle funkce, jine penize bere treba dalnicni policie, jine nejakej sefik ..
Stejne tak u it nekde dostane taky sotva tech 15 a dle toho co umi a v jake firme je muze treba v apple vydelat miliony .

pl4toon

Zpravidla jsou to násobky. IT expert u policie bere nějakých 23–30k podle funkce a pravomocí. Vsoukromém sektoru ale mohou platy IT expertů dosáhnout i několikanásobky této částky.

Jiří Sova

Jak v této době najít rychle práci jako javascript developer? jedná se mi hlavně o Prahu nebo blízké okolí.

Renikled

V Prze jsem si našel rychle dobře placenu práci přes agenturu, u které se mi stačilo registrovat, a potom už jsem chodil na pohovory týkající se přímo mého zaměření.

Jiří Sova

Mohl by jste být prosím trochu konkrétnější? jak to celé proběhlo? co jste pro to musel udělat?

Renikled

Podívejte se na www. cooljobs .eu, najdete tam přímo vypsané pozice, které firmy potřebují obsadit. Je tam vždy u každé pozice uvedený nástupní plat i místo výkonu práce.