supratom

Plat fotografa v realitní kanceláři?

Dobrý den,měl jsem to štěstí a byl sem vybrán na pohovor do realitní kanceláře na pozici fotograf,ale rád bych věděl o kolik si můžu říct,nikde jsem nenašel průměrný plat,tak bych si to nerad pokazil,když jim řeknu nějakou „extra sumu“ :D předem díky za odpovědi.

Nejlepší odpověď
Tom.Noddy

Člověk by se něměl ani podcenit, ani přecenit. A tuto pozici slyším poprvé, většinou si makléři nemovitosti fotí sami, projdou školením z jakých úhlů a co zabrat.

Další odpovědi
anonym

Pracovala jsem v realitkách, ale nikdy jsem neslyšela, že by měli extra fotografa. Pozor, některé firmy Vás nalákají na práci na ŽL, vytáhnou z Vás polatek (např. FG Reality) a pak je přestanete zajímat. Neplaťte nic dopředu!