hanka R+

Plastové nechty nebo Gelové ???

podle mě sou plastové velice škaredé........a gelové zase drahe ..tak se stoho asi pos******......:D

Nejlepší odpověď
SinceX

No já bych si nechal normální – kostěné, je to levnější a úspornější..;)

Koukám, že bychom tě mohli doučit češtinu 😁

Další odpovědi
Mili @

Bože můj – nechty!!!
Vážně máš na rukou a nohou NECHTY?????

Myšák V.

Já si myslim že na nechty je to jedno.Co na nehet nevím.To je otázka…To by jsem se z toho taky po…)))))

Jahoda

Bože ta čeština. Do kolikáté třídy chodíš?? Minimálně do sedmé, když se učíte tu fyziku. Ale asi jsi exot – mít na rukou a na nohou neCHty se jen tak někomu nepoštěstí…!!

Mili @

Jejda, tak to se omlouvám! A netrap se z toho, co jsem napsala......
:-*