klepi

Jak dostat připečený plast z trouby??

Dobrý den stal se mi průšvih při pečení my spadl do trouby zapalovač a roztavil se tam tak jsem asi po půl hodině vypl troubu a sesškrabal většinu nožem ale zbyl tam jakoby kousek přilepený na dolní ploše a taky na mřížce nevíte jak to z toho dostat ?

Odpovědi
Emefej

Znovu zapnout troubu, počkat, jestli plast změkne a pokusit se to seškrábnout. Ale pokud už je to zkarbonizované, tak jedině za studena mechanickou cestou.