Miroslavst

Plánuji setkání, co všechno přichystat?

Zajímalo by mě, co všechno mám nachystat na plánované setkání?

Jídlo-jaké?, Pití-jaké?, Ještě něco? Co máte rádi, ti kteří přijedou?

(Tato otázka je dána záměrně, vysvětlím v následující otázce)

Nejlepší odpověď
panenka

Přichystej kavu,sodovky nějaký alkohol,křupky,chip­sy,popcorn,upeč sekanou ,udělej řízky,kup chlebíčky,přichys­tej supr muziku a může se začít se zábavou.(Už se na to setkání těším jak děcko na kokino 🙂
Doplňuji:
Já jsem taky nenáročná buraku já to napsala celkově co by na té oslavě mělo být.

Další odpovědi
verka

Jak je nějaká slavnost či setkání ptám se: Budou chlebíčky? Já ráda chlebíčky.

anonym

já jsem nenáročná,stačí mi matonka,rozpustná káva,dobrá nálada
Doplňuji:
panenko klidně bud náročná,kdo je nenáročný je hloupý,já jen se nemůžu přecpávat,šetřím si místo na vánoční přejídání

ReHu

Admin přece nesmaže otázku, když ví, že to je pastička 🙂.
Doplňuji:
Já budu klidně náročná. Sodovku – bublinkovou vodu nechci, ale přivezu si svou.
Ale nějakjé dobré grilované libové masíčko s dobrými omáčkami by bodlo. A také čerstvý chlebíček. Sice není nejzdtravější, ale je dobrý. Někdy. 🙂A na zapití trochu pivečka. Nejlépe Plznička 12 🙂.