Lord Lion

Plánuji s přítelkyní odjet po létě do Španělska

Plánuji s přítelem odjet po létě do zahraničí, ale přemýšlíme, jestli je to dobrý nápad. Původně jsme chtěli do Španělska, ale jak vidím jejich ekonomiku, stále mám větší pochybnosti o tom, zda je to dobrý nápad. Co myslíte vy? Má cenu jezdit do zahraničí za prací a když, kde je to nejlepší? Děkuji za názory

Nejlepší odpověď
pekynka

Uvažovali jsme s přítelem odjet na práci do Arabských Emirátů, on je záchranář ,já sestra, hledají tam obě profese, nemocnice jsou vesměs americké, výdělky nad milion ročně, neodvádějí státu žádné daně. Podmínka angličtina. A zkušenosti ostatních? Prý přizpůsobit se zdejšímu životu, ženy zahalené, nejlépe i v objektu nemocnice jinak jste vystavena pokřiku a plivání zdejších žen, na veřejnosti sankcím jakési mravní policie, která ženy zbičuje kdy libo. Nevím zda ty prachy za to stojí.

Další odpovědi
nabubindes

no zaleží na tom co tam chces dělat? ujasnit si priority… ve španělsku je dobře nedám dopustit

Fallen Angel

Nejlepší místa jsou Anglie, Austrálie, Francie, Německo, Kanada. Jsou to silné státy.