Babunka

Plánuji chovat malou kravičku. Je pravda, že potřebuje pevné podlaží (půdu), aby pro ni nebyla chůze zbytečně náročná.

A nevíte náhodou, jestli samotné kravičce nebude smutno? Tzn mohu chovat jen jednu?
Doplňuji:
Nedělám si srandu. Bylo mi řečeno jedním člověkem z http://www.sdru­zenizeme.cz , že v oblasti hor je to pro ni lepší, tak se ptám.

Nejlepší odpověď
Drap

Jak vyplývá už z předcházející otázky, neni jasné co to je malá kravička. Tudíž nelze ani odpovědět co potřebuje. Některá plemena skotu nepotřebují chlév vůbec.

Další odpovědi
salsa verde

ale tak teď už mi to připadá jako vtip, tahle otázka.

fredomgc

samozřejmě, skot potřebuje vhodné složení, vždyť je to napsané např. tady http://en.wiki­pedia.org/wiki/Cat­tle

Zdroj: http://en.wiki­pedia.org/wiki/Cat­tle

anonym

dívejte, neni to dobrý nápad prostě. sousedi chovají deset krav na mléko a je to zápřah po celý den pro dva lidi, musíte mít velké pole, kde jim pěstujete jídlo a potom z toho musíte udělat siláž (a nestačí kolečka siláže na celou zimu) mají té siláže cca. 15000litrů.

tom004

Skutečně nevíš o co jdde.Vzdej to,a najdi si něco vhodnějšího.A,Sdru­žení země je pro mne bez komentáře.

hanulka11

Z každé kravičky vyroste velká kráva -to je bez debat a co z ní chceš mít za užitek ? Nebo jen pro pobavení – to rozhodně není dobrý nápad.

GM

Babunko, kup si raději králíčka nebo křečka, to zvládneš. Nebo si založ chov králíků.

lexx

zkus na začátek něco menšího, kozičku, ovečku nebo co, a z časem se můžeš vypracovat, vojín Kefalín choval na vojně prasátka ačkoliv byl civilním povoláním od divadla