barnajka

Plánujete jít do kina na novou českou komedii „Školní výlet“? Budou tam i rajcovní plavací scény v bazénu :)

http://www.su­per.cz/9103-tohle-asi-nerozdychate-sedmdesatileta-kulicka-ursula-klukova-odhodila-plavky-a-sla-na-evu.html

Nejlepší odpověď
hanny 2

Já to zatím neplánuji,ale Michal Kole určitě půjde!Že,Micha­le???!!!

Další odpovědi
Michal Kole

Nejsem gerontofil 🙂 Jsem na mladé 18+ To jen proto, aby mě někdo nepodezíral z „opačné“ úchylky – pedofílie.

Kdy se naučíte dámy plavat ?

dědapetr

Do kina nechodím,vždy počkám až to dávají v tv.

briketka10

počkám si a podle recenzí od kámošek si ho půjčím nebo stáhnu 🙂

Damiana

Určitě ne. Tento druh filmů mi nic moc neříká.