Planujete dlouho dopredu , nebo se rozhodujete na posledni chvili. ? ( co se tyce volneho casu ) -iv-

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Odpovědi:

Většinou podle momentálního počasí a ostatní konstelace. Společnou projížďku s někým dalším na inlinech, tak s 1denním předstihem, cestu s kamarádem na víkend na chatu, v průběhu týdne podle jeho možností.
A během řízení auta někdy i mžikově a reflexivně, abych předešel kolizi, takže vlastně dříve než si to uvědomím, tam není čas na přemýšlení, tedy je to ještě později než na poslední chvíli, ale během manévru.
P.S. -iv-, nějak ses nám nepochlubila jak dopadla ta trachtace s 15 pojídači kulajdy.

Zlatý

Osobně,nejsem pro dlouhodobé plánování.Většinou,se potom podle toho,nejede.Docela mi vyhovuje,>zítra pojedeme tam a tam,a za 24 hodin,se v pohodě jede<.Netýká se to,dovolené v zahraničí. :)

Zlatý

Rozhoduji se podle potřeby,většinou těsně než někam vyrazíme.Většinou se stane že když plánuji dlouhodobě tak to obyčejně nevyjde.

Zlatý

já se rozhoduji spontánně v případě krátkodobých věcí, protože když se něco dlouhodobě plánuje většinou to nevyjde.

Kromě dovolené tu si tedy plánuji dopředu ,abych si mohla vybrat z míst ,které sama chci a nečekat na poslední chvíli.

Zlatý

Vždy jsem si všechno plánoval dopředu dokonce i pracovní postup, když jsem něco dělal.
Bylo to dobré a málokdy mě něco zaskočilo.
V poslední době to tak nějak už moc nedokáži a zjistil jsem, že k řadě problémů se kterými si nevím moc rady se právě včas nabídne samo řešení !! To je zkušenost kterou jsem jako mladý neznal.

Diskuze k otázce

anonym

Dr. Axl. Ke kulajde jsem se vyjadrila.... v diskuzi pod otazkou . Ale uz jste se mi tam nikdo nevratil. :-( -iv-

anonym

Díky, juknu, ale tady prostě mají některé otázky vpravdě jepičí život, tak jsem se pokusil oživit aktuální klientelu.

Zajímavé otázky v kategorii Aktuality a zábava

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Aktuality a zábava

Zlatý Drap 4395
Zlatý hanulka11 2790
Zlatý led 2475
Zlatý briketka10 2269
Zlatý annas 1828
Zlatý quentos 1548
Zlatý tom004 1522
Zlatý iceT 1519
Zlatý dědapetr 1472
Zlatý mosoj 1426

Zobrazit celkový žebříček

Kategorie otázek

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.