led

Planéta opíc 2. Pomohly velké děti slézt našim předkům ze stromů?

Oproti našim nejbližším příbuzným máme my lidé velkou řadu zvláštností. Jednou z nejvíce zarážejících jsou i naše relativně velké, nemotorné a zcela bezbranné děti. Američtí antropologové se nedávno pokusili zrekonstruovat, jak rození takto neobvyklých dětí postupně proměňovalo životní zvyky našich předků.
http://www.21sto­leti.cz/view.php?cis­loclanku=2011010601
Myslíte, že americký antropolog Jeremy DeSilva z Bostonské univerzity má pravdu?

Odpovědi
poa.li

Myslím, že je to naopak. Měnící se zvyky předků způsobují změny fiziologické…