sofid

Plakáty na zeď podle vlastních představ.

Zdravím, zajímalo by mě, jestli existuje „něco“ jako je např.: firma, apod. Která tiskne plakáty na míru, myslím tím to co chceme např.: plakát nějakého interpreta, který nemá na prodej svoje vlastní plakáty, jestli jde si objednat u nějaké firmy nebo jinačí společnosti, plakát podle vlastních představ a oni vám ho vytisknou, vím, že jde vytisknou z tiskárny ale to není ono, papír není tak hladký a je malý. Děkuji předem za rady.

Odpovědi
Lamalam

Jde to. Zeptej se v nejbližší tiskárně nebo grafickém studiu. Pokud budeš dodávat vlastní předlohu k tisku, nezapomeň mít ošetřená autorská práva k danému snímku.

Akzeret

https://www.go­ogle.cz/search?sa­fe=images&sou­rce=android-browser-type&redir_es­c=&q=tisk%20plak%C3%­A1t%C5%AF&qsub­ts=1398534257813&de­vloc=0&hl=cs-CZ
Stačí hledat ;)

anonym

Jo – mnoho firem ti vytiskne fotku (grafiku) ´dle libosti´.
V Praze doporučuju http://sluzby­.fotoskoda.cz/vel­koformatovy-tisk (resp. doporučuju je obecně).
😉

anonym

Příspěvek smazán administrátorem.