dudu

Plakat nebo se hořce smát?

Ahoj přátelé,
protože nejsem žádný spisovatel, tak Vás všechny jen v rychlosti seznámím s tím jaké „lidi“ máme mezi sebou.
Včera večer jsem zaparkoval auto na vjezdu na zavřené parkoviště před poštou na Nádražní ( podélně na chodníku), zhasnul světla a zůstal sedět v autě. Čekal jsem na manželku až přijede autobusem z Brna. Když jsem přijížděl k poště, všiml jsem si, jak se tam motá nějaká starší ženská (tak 50 let) s kolem. Na vjezdu jsem stál tak minutu, maximálně dvě a najednou slyším jak něco drhne o bok auta. Vyběhl jsem z auta a uviděl tu ženskou v jedné ruce kolo v druhý klíče. Zařval jsem na ní : „cos to udělala !?!?“ . Když mě uviděla, snažila se ujet, a do toho začala řvát: „pomoc,pomoc“ (v té době jsem si ještě myslel, že nevěděla ,že jsem v autě, lekla se a tak jsem měl čas jí zastavit). Pak se zastavila a začala se naparovat a řekla jen“ ty si myslíš,že když máš takový auto, tak si můžeš dovolit všechno“ a čekala, co já na to. Nevím proč jsem jí nezbil jako psa, prostě nevím. Zavolal jsem policii (158) a modlil se, aby přijeli dříve, než na ní doopravdy vlítnu a dokopu jí (těch 5 minut, než přijeli totiž prudila takovým způsobem, že jsem musel jít od ní dál, abych jí moc neslyšel). Než přijeli, tak jsem si mohl prohlídnout šrám na obou dveřích (něco málo přes metr a až na plech). Policajti přijeli, všechno sepsali, ta ženská všechno přiznala, ale prudila i ty policajty takovým způsobem,že to rozcházeli na chodbě (trvalo to do 23:02), a konečné zhodnocení bylo: „ Máte asi smůlu, tuhle paní známe, dělá pomocnou sílu v hospodě a tam se nají a napije a na víc nemá. Moc nepočítejte, že by vám něco uhradila“.
Moje reakce byla jasná: „Takže kdybych jí tam zkopal, tak jsem na tom s penězi stejně, akorát jsem si mohl ulevit“.
To co jsem se ale dozvěděl vzápětí , mě úplně dorazilo. Přátelé, padnul jsem na zadek
Omyl byl v tom, že jsem si myslel, že ta kráva si ze závisti chtěla udělat jen radost, ale mimo protokol jsem se dozvěděl následující: ta ženská věděla o tom, že sedím v autě, to auto podřela proto, abych na ní vlítnul a nafackoval jí, na což byla připravená, s tím že se nechá ošetřit v nemocnici, půjde marodit a já jí budu živit minimálně přes zimu (s tím že budu mít na krku obvinění z ublížení na zdraví).
Co dodat?
Škoda na autě přibližně 10 000 Kč a já jsem byl schopen vraždit celou noc. Policajti, i přes to, že ví, že už možná dneska jí někdo jiný s odřeným autem dokope a ona se pak bude celou zimu v pohodě válet doma, nemohou nic dělat.
Mějte se fajn a přeji Vám všem, aby jste, tuto a jí podobné „lidi“nikdy nepotkali.
Pavel.

Nejlepší odpověď
Elk

No, tak tohle je fakt síla!!! To jse kabrňák, že jste se udržel – máte můj obdiv!!!

Další odpovědi
iceT

Hořce plakat-ke smíchu mi to moc nepřijde,akorát je vidět jak jsou lidi dnes vychcaný(pardon za to slovo)co jsou schopní udělat a vydržet,aby nemuseli sami nic dělat.Mazec!
Já bych se dobrovolně pro nějaký účel snad nikdy zbít nenechala,nesnáším pocit bolesti a už jen představa,že mě něco bolí je hnusná.
Pořídit boxovací pytel nebo se aspon někde v polích vyřvat.To by možná pomohlo.

Terryle

Hmmm, je to síla, ale holt lidi jsou svině. A ti uvažováním a morálkou jednodušší, ale přitom vychcaní, bývaj svině nejhorší.
Berte to takhle – auto se zaplatí,i když to je nepříjemný. Buďte rád a děkujte sám sobě, že jste nevyletěl a té kreatuře jich pár nenatáhl – pak byste toho zatraceně litoval…
A plně doufám, že jste si svůj příděl srážek s idiotama a hajzlama vybral na hodně dlouhou dobu a teď budete mít už klid :)

mosoj

Tak přátelé, hustý je to, že zde nikdo nepochopil co je hlavní myšlenkou příspěvku.

A to je bezmocnost poctivého člověka v tomto státě, včetně bezmocnosti policie ( ne každý policajt je špatný jak se kde kdo snaží prezentovat) za což mohou naše fundované zákony, které tvoří velice dobře placení „odborníci“. !!
Zelenou mají lumpové a my k tomu jenom kejháme. Lumpové byli a budou, ale také by měla být alespoň trochu spravedlnost !!

Hykam

No já myslím že v tuto chvíli je to k pláči. Až budete v autoservisu platit budete se hořce usmívat a tak za rok až to budete v hospodě spolusedícím vyprávět tak se tomu i zasmějete 🙂
Přeji hezký den a silné nervy do budoucna(ne že bych vám teda přál ještě jednou takovou podobnou zkušenost)

Rocker

Asi bych jí dokopal někde za rohem,a ať mě dokáže,že jsem tam byl.Já vím teď se mi to mluví,ale člověk nikdy neví předem,jak se kdy zachová.

stana73

Tak ať je to to nejhorší,co vás potkalo.Asi známe všichni takový stvoření.Mě taky taková „občanka“ provokovala a nadávala mi.Veškerou silou jsem se držela,abych ji jednu nemázla a říkala jsem si ať mi jednu vrazí ona.Tu jednu ránu bych od ní vydržela,ale jak bych se já potom „bránila“ tomu napadení,to by asi nerozchodila.Asi to na mně viděla a (bohužel) couvla.

FOG

Je to neprijemne a bude Vas to stat jiste dost penez,ale ja si vzdy rikam,jsou i horsi veci na svete.

SajmonModer

Hustý. Opravdu vychcaná ženská. Kde na ty nápady ti lidi chodí! 🙂

anonym

Tak to by nevymyslel snad ani zadny scenarista !

Mucillinka

Počkat si někde na ní a upravit jí fasádu, za todle bych vraždila!!!! Co má co ničit cizí věci a to, že policie je s tím bezradná, tak to je vážně na pováženou!!!!

elektrikář

Na takovéhle zjevy by se mnělo střílet.