Jojka

Pláčete u seriálů?

Tak jsem dokoukala „svůj“ seriál Panelák (vysílá se na Slovensku – něco jako naše Ulice) a poplakala jsem si… Stává se mi často, že „uroním slzičku“ atd. Dcera (14 let) se mi směje, že jsem „divná“. Myslíte, že jsem? K Chocholouškovi se mi objednávat nechce, chichi.

Nejlepší odpověď
kropitko

já pláču dneska i odpovědí,ale vzteky

Další odpovědi
annas

U seriálů nepláču, ale u některých filmů slzu uroním.
I když nede o nejnovější film, vždy na mě zapůsobí Meryl Streep a Robert Redford ve filmu Vzpomínky na Afriku. Brečím pravidelně.
Ještě mě napadl film Bez dcerky neodjedu, Forest Gump, Titanic apod. Je jich daleko víc, především mě dojímají osudy hrdinů, které byly natočeny podle skutečných událostí.
Doplňuji:
Luss, připomněla jste mně můj oblíbený seriál, některé epizody mě rovněž dojaly.

Luss

Placu obcas u filmu, obcas u knizky. Jediny serial, ktery me rozplakal je M.A.S.H. (v nekolika radovych dilech jsou smutne okamziky a pak samozrejme ten zaverecny dil, ktery shodou okolnosti nedavno opakovali). Jinak serialy typu Ulice, Ordinace apod. nesleduji vubec, takze neumim posoudit.

quentos

u seriálů ne, ale u filmu už se mi to párkrát přihodilo. Spíše ojediněle, ale ano. Jak už tu bylo řečeno, jde o známku jejich kvality.

anonym

Serialy nesleduji,ale u filmu pustim slzu a casto dlouho o nem premyslim.

panenka

Ted už nepláču ale asi tak před rokem když dávali nějaký film kde to bylo smutné jsem slzy na krajíčku mívala.

GangstaHelper

Že bych přímo brečel se mi myslím nestalo, ale slzy nak rajíčku už jsem párkrát měl. Je to známka kvalitního seriálu (i když si nemůžu vybavit, u kterého to bylo).

Na každého to působí jinak a ona je asi navíc v takovém „bezcitném“ věku…

Nave

tak někdy se mi stane,že mi slza ukapne nebo ze se rozbrečím u filmu,kdyz jsou skutečné-smutné,dojemné atd.
znam lidé kteři nikdy neplakali,žadna slzička atd.a čím jsou starší tím vice u filmu atd plačou.
myslím si že u každého člověka je to individualní a každy vše proživá jinak atd…

Jahoda

U filmů či seriálů pravidělně nepláču, ale naposledy jsem slzičku uronila, když jsem se dívala na Titanic. Tento film mne dojme vždy a vždy u něj zapláču. 🙂

iwetax

U Ulice jsem jsem brečela, když si Gábina rozmyslela potrat. Málo seriálů je dojemných.