Avatar uživatele
Jojka

Pláčete u seriálů?

Tak jsem dokoukala „svůj“ seriál Panelák (vysílá se na Slovensku – něco jako naše Ulice) a poplakala jsem si… Stává se mi často, že „uroním slzičku“ atd. Dcera (14 let) se mi směje, že jsem „divná“. Myslíte, že jsem? K Chocholouškovi se mi objednávat nechce, chichi.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 4Pro koho je otázka zajímavá? kropitko, annas, Jahoda, anonym před 5050 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
kropitko

já pláču dneska i odpovědí,ale vzteky

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
annas

U seriálů nepláču, ale u některých filmů slzu uroním.
I když nede o nejnovější film, vždy na mě zapůsobí Meryl Streep a Robert Redford ve filmu Vzpomínky na Afriku. Brečím pravidelně.
Ještě mě napadl film Bez dcerky neodjedu, Forest Gump, Titanic apod. Je jich daleko víc, především mě dojímají osudy hrdinů, které byly natočeny podle skutečných událostí.
Doplňuji:
Luss, připomněla jste mně můj oblíbený seriál, některé epizody mě rovněž dojaly.

Upravil/a: annas

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Luss

Placu obcas u filmu, obcas u knizky. Jediny serial, ktery me rozplakal je M.A.S.H. (v nekolika radovych dilech jsou smutne okamziky a pak samozrejme ten zaverecny dil, ktery shodou okolnosti nedavno opakovali). Jinak serialy typu Ulice, Ordinace apod. nesleduji vubec, takze neumim posoudit.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
quentos

u seriálů ne, ale u filmu už se mi to párkrát přihodilo. Spíše ojediněle, ale ano. Jak už tu bylo řečeno, jde o známku jejich kvality.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Serialy nesleduji,ale u filmu pustim slzu a casto dlouho o nem premyslim.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
panenka

Ted už nepláču ale asi tak před rokem když dávali nějaký film kde to bylo smutné jsem slzy na krajíčku mívala.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
GangstaHelper

Že bych přímo brečel se mi myslím nestalo, ale slzy nak rajíčku už jsem párkrát měl. Je to známka kvalitního seriálu (i když si nemůžu vybavit, u kterého to bylo).

Na každého to působí jinak a ona je asi navíc v takovém „bezcitném“ věku…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Nave

tak někdy se mi stane,že mi slza ukapne nebo ze se rozbrečím u filmu,kdyz jsou skutečné-smutné,dojemné atd.
znam lidé kteři nikdy neplakali,žadna slzička atd.a čím jsou starší tím vice u filmu atd plačou.
myslím si že u každého člověka je to individualní a každy vše proživá jinak atd…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Jahoda

U filmů či seriálů pravidělně nepláču, ale naposledy jsem slzičku uronila, když jsem se dívala na Titanic. Tento film mne dojme vždy a vždy u něj zapláču. 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
iwetax

U Ulice jsem jsem brečela, když si Gábina rozmyslela potrat. Málo seriálů je dojemných.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek