Avatar uživatele
poa.li

Pláčete často dojetím?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? BEAES před 4862 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Terryle

Čím jsem starší, tím častěji se mi to stává a štve mě to. Respektive ne přímo pláč, ale jedna, dvě slzy se občas vykulej. Vždycky jsem se nad dojemnejma scénama usmívala nebo otevřeně tlemila, to podle jejich blbosti (poprvé jsem u filmu řvala až v patnácti a pak asi další čtyři roky nic :), ale posledních tak tři-pět let se se mnou dějou šílený věci. Asi mi do hlavy lezou hormony, co by se jinak vybily na potenciálním dítěti ochranitelskejma mateřskejma sklonama. Takhle se vybijou na mně. Uráží mě to! :o) a připadám si sama před sebou jako sentimentální slípka. Nemusím přece stírat slzu u kazdýho nesmyslu, abych ukázala, že nejsem necita.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Miroslavst

Spíš radostí.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
hanulka11

Ano ,slza se tlačí do oka -když letím na dovolenou, když se letadlo odlepí od země a když přistávám na vytouženém místě / prostě si plním své sny/
Slzy mi vstupují do očí, když vidím, že jsem něco dokázala, o čem jsem pochybovala.
Ale to je zdravé slzení.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Lásenka

Ano u filmu se mi to stává docela často.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
dagry

Jo celkem i jo. Teď třeba už 5. den jedu tuto píseň a jsem u ní docela na měkko.

http://www.you­tube.com/watch?v=sLNK8BX­TlgA&feature=re­lated

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
anonym

Pro dagry- ta písnička- s jakým malým použitím prostředků lze dosáhnout takových účinků.
Jen kytara s kapodastrem(asi) a hlas.
Je to jak zahlédnout na malou chviličku světýlko na konci tunelu.

před 4861 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek