Placení u zubaře

DD, chci se vás zeptat. Chci jít k zubaři na "analízu" stavu mých zubů, protože máme v rodině dědičnou kazivost zubů. Proto chci k zubaři, aby mi řekl, jak hrozné to je, co se musí udělat proto, abych měl normální zuby (jestli ty kazy stačí něčím zadělat nebo umělé zuby. Tudíž, řekne mi to obyčejný zubní lékař a kolik se platí? BTW. aktuálně nejsem pojištěný, ale to tu rozvádět nebudu..

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

To se musíš zeptat toho zubaře. Pokud vím tady žádný není.
Doplňuji:
Myslím, že zdravotní pojištění je povinné, takže nějaké komplikace tě stejně čekají.

Další odpovědi:

Tak ja kdyz jsem prechazela k nove zubarce a registrovala jsem se u ni, tak ona sama me vyzvala, ze mi prohlidne zuby, ze to je proste povinna vstupni prohlidka, aby vedela, jak jsem na tom, kde mam kazy a neplatila jsem nic...

Pojisteny urcite jsi, kazdy po ma narozeni automaticky pridelenou pojistovnu, to, ze mas u pojistovny treba dluh, nebo nemas nekolik mesicu zaplaceny pojisteni nehraje u zubare az takovou roli. Pokud ses teda vylozene z pojistovny na vlastni zadost neodhlasil. Zubari nahlas normalne pojistovnu, kterou jsi mel odmala.

Pokročilý

Zdravotní pojištění je povinné ze zákona. Nejsem si jistý, zda tě zubař bez zdravotního pojištění vůbec přijme.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Zdraví

Zlatý Drap 1605
Zlatý mosoj 1494
Zlatý marci1 1276
Zlatý hanulka11 1030
Zlatý annas 990
Zlatý gecco 737
Zlatý briketka10 714
Zlatý quentos 713
Zlatý iceT 565
Zlatý arygnoc 499

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.