Bronzový

Lze ušetřit při hromadném placení televize, internetu, a pevné linky telefonu?

Já /ve vlastním domě/ zatím platím zvlášt internet, a zvlášt telefon/pevná/ a zvlášt televizi. Internet a telefon platím přes O2. Slyšel jsem,že by šlo tyto služby /tudíž za jednu cenu/ za tři služby/,zaplatit najednou. A prý,že by to vyšlo i levněji. Je to pravda? Nevím,na koho se obrátit,jak to tedy udělat? Proto Vás snažně prosím,zda by to nevyšlo výhodněji a zda by ohledně tohoto problému mi někdo neporadil. Děkuji za odpovědi či rady.

Odpovědi:

Stříbrný

Musíte se douhodnout s poskytovatelem (O2) všech tří služeb,
např. si sjednat některý balíček se smlouvou na dobu určitou.

Připomínám, že i v případě např. kabelové televize
budete povinen platit koncesionářský poplatek ČT
(135 Kč měsíčně) a ČRo (45 Kč měsíčně).

Zlatý

SIPO.
Doplňuji:
Jo špatně jsem to pochopil. Levněji to ale těžko vyjde.

Stříbrný

a televizi platíš komu?...myšlíš koncesní poplatek (ten se platí vždycky a vždyckty samostatně), nebo jiné programy, než co jsou zdarma?...jediný O2 balíček služeb co jsem našla je http://www.telefonnisluzby.cz/… ale to nevypadá jako oficiálnístránky O2...takže pokud chceš zůstat u O2, musíš se domluvit s nimi...a nejlépe pohrozit odchodem, oni pak obvykle nabídnou něco levnějšího...samozřejmě existují i jiní dodavatelé těchto služeb, kteří to mají opravdu v jednou "balíku" za jednu cenu, jako je např. UPC, Nej TV, Netbox...atd (na netu se toho dá najít spousta)...ale vše se odvíjí od místa bydliště, jestli tam mají zřízenou službu...

Bronzový

Kdo používá internetové bankovnictví, ušetří zrušením SIPO a placením přímo společnostem.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Počítače a internet

Zlatý Bedy 1525
Zlatý Michal Kole 1198
Zlatý mosoj 1028
Zlatý Hlada 950
Zlatý ge0rge 894
Zlatý www 829
Zlatý led 819
Zlatý badisko 818
Zlatý gecco 795
Zlatý arygnoc 674

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.