Marunka

Placení splátek u půjček

Je pravda, že pokud budu platit třeba 50 korun měsíčně na splátku místo 1800 tak že nic nezmůžou protože mám snahu? Děkuji

Odpovědi
standa

Přestože neznám kontext vašeho případu, tak si troufnu odhadnout, že budete mít smůlu a věřitel si vás ´podá´ pro neplnění podmínek…

Charlie

Dobrý večer Marunko,
bohužel Vás musím zklamat, ale splátka 50,–/měsíc místo 1800,–/měsíc není snahou. Pracuji na inkasním oddělení a tohle poslouchám den co den, že dlužníci mají „snahu“. Ale většina společností to jako snahu nevidí.
Spíše se zkuste domluvit přímo s danou společností na řešení situace.
Hodně štěstí