placení služeb

Má dcera je vdaná a přechodně nebydlí v nájemném bytě, kde je dosud trvale hlášená. Byla s manželem rok mimo republiku a teď s manželem bydlí a pracují v Krkonoších-jak mám postupovat či dokazovat, že tedy nespotřebovává k nájmu bytu i služby\)to znamená, nejezdí výtáhem, neprodukuje odpadky, nespotřebovává vodu, nesvítí ve společných prostorách domu, atd.

Odpovědi
eva

pokud věděla že bude nějakou dobu bydlet mimo byt,tak mohla tyto služby načas odhlásit.jinak myslím že bude muset platit všechno tak,jako by se tam stále zdržovala.