savana

Placení „nájmu“ posilovně,když mám permanentku…

Měla jsem zájem pracovat jako osobní trenérka ve fitness centru v posilovně.Ma­jitelka mi řekla,že chce jen muže.Nicméně spolupracuji s některými zákazníky a učím jak správně cvičit.3měsíce to majitelce nevadilo.V současné době chce po mě nájem za využití posilovny.Vzhledem k tomu,že si platím běžně vstupy(pemanentka) a na trvalý poměr nebo dohodu nechce přistoupit,tak se ptám,jestli je nějaký paragraf,kterým by mi zakázala návštěvu posilovny.Sama žádný vnitřní předpis nemá a svoje osobní trenéry také ne.Navíc jí přináším užitek tím,že si lidé ,kteří se mnou chtějí cvičit,kupují vstupy,takže příjem má z nich.

Odpovědi
jmhad

kolega to logicky vysvětlil.Chce se to dohodnout a něco asi pustit.I když u nás na vsi existuje něco podobného,ale tam si kolektivně zaplatí přes cvičitele nájem a on vydělá nebo prodělá.Záleží kolik mu přijde hubnout lidí.