bububabu

Google Play po mně vyžaduje číslo telefonu. Je to bezpečné, mám-li ho nastaveno v bance jako bezpečnostní pojistku?

Je bezpečné a mají vůbec právo požadovat číslo karty zároveň s telefonním číslem, když telefonní číslo mám nastaveno v bance jako bezpečnostní pojistku a ověřování a povolování plateb na kartě?
Google Play totiž vyžaduje jak číslo karty tak i číslo telefonu.
(Jde o tablet kde nemám sim kartu takže nemohu platit přes operátora)

Odpovědi
Drap

Požadovat může každý co chce. Je jen na tobě, zda mu to poskytneš nebo ne.