SisiGames

Placení balíku přes banku-můžu důvěřovat?

Ahoj lidi, chtěla bych si objednat jednu hru na Steamu ale tam se platí pouze přes banku. Jak to funguje a můžu tomu důvěřovat?

Odpovědi
nanif

zadáš číslo svojí karty, jméno majitele, platnost a bezpečnostní kód, který je na druhé strany karty (tři cifry) a je to…steam funguje v pohodě, nebál bych se ho…používám aktivně několik let, když se přeneseš přes nutnost neustálého připojení (offline si nezahraješ nic), tak no problem

ke4n

Myslím že na Steamu to funguje tak, že se na jejich stránce zaregistruješ (stačí email), a hry které si koupíš si odtamtud můžeš stáhnout. Nevím jestli je i posílají fyzicky (balíkem), možná některé ano. Je to dost známá firma takže důvěry bych se nebál. Placení kartou probíhá zhruba jak napsal nanif.

Jak píše nanif… je to bez problémové a před tebou tuhle službu využilo miliony jinych lidí. Jen dodám, že hry přes steam jdou pustit i když jsi offline.