Placení alimentů

Dobrý den, mám 1roční dceru její otec s námi nežije.. Byly jsme u soudu, kde vyměřili alimenty na 700kč z otcova platu který činí 7500kč.. 700kč mi na výchovu nestačí, je možno se ještě někde odvolat?, popř. požadovat pozdější náhradu?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Odpovědi:

Bronzový

Pokud máte čas, dejte odvolání. Po roce můžete žádat znovu o zvýšení. Posuďte jaké máte výdaje, vše si zdokumentujte, tedy schovávejte ústřižky. Můžete požadovat příspěvek na nezbytně nutné věci pro dítě:kočárek, postýlka....Pokud jste rozvedená, můžete žádat výživné i na sebe. Bohužel z platu velice nízkého moc nezískáte. Zajímavé je proč přiznává plat nižší než je průměrný příjem?

co se vymáhání alimentů týče,je to vždy těžké. bohužel já jsem na druhé straně oproti vám. žiju s přítelem který neplatil a po čase na to bohužel doplatil. je též živnostník,ale ofiko má 10 000kč měsíčně a tak mu soud vyměřil 1500kč jako alimenty. zkuste se odvolat a nebo časem podat žádost o zvýšení. je smutné že to píšu,ale buďte ráda,že vám bude dávat aspoň něco...je spousta nezodpovědných otců,co neplatí vůbec a trvá roky,než se matky dočkají nějaké koruny.pokud vůbec

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Právo a zákony

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Právo a zákony

Zlatý Drap 1814
Zlatý standa 1247
Stříbrný ivzez 668
Zlatý mosoj 658
Zlatý gecco 480
Zlatý led 453
Zlatý zzzzz 450
Zlatý Michal Kole 436
Zlatý marci1 389
Zlatý arygnoc 385

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.