Pokročilý

placené stránky asi existují protože mi přišlo na email že mám zaplatit 60euro!!!

nikdy jsem z Uložto SK nestahoval nic tak co s tím?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

elminka: muzes uvest onu stranku? Nebo to take bylo ulozto?

+ leonek: Kazdopadne - nedelejte si z toho tezkou hlavu, s nejvetsi pravedpodobnosti jde pouze o spam. Jak tu jiz bylo receno, stranky vzdy chteji platbu predem, jinak vas ke stahovani nepusti. Proc? Protoze kdyzby chteli platbu az pote, jak by ji po vas mohli vymahat? Muzete reagovat dvema zpusoby. Pokud vam prisel mail v anglictine, tak ho naprosto ignorujte a dejte si ho do ban-listu, aby vam to nechodilo. Pokud prisel mail ve slovenstine, bud muzete udelat totez, ale spise doporucuji napsat na dany server, protoze pravdepodobne nejste jedini, ktere to postihlo a server muze vydat upozorneni, at se podobne veci neberou vazne.

Další odpovědi:

Placené existují,co je divné - vždy chtějí zaplatit předem.Není to nějaká bouda?

Stahuji mp3,a na jednom slovenském serveru,abych se dostala vůbec k nabídce,jsem se musela zaregistrivat,jinak se to neotevřelo..od té doby mi chodí upomínky na zaplacení 60 euro,už to chtějí i exekučně vymáhat,a to jsem tam byla jen jednou,mezitím částka narostla několikanásobně...

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Počítače a internet

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Počítače a internet

Zlatý Bedy 1525
Zlatý Michal Kole 1198
Zlatý mosoj 1028
Zlatý Hlada 949
Zlatý ge0rge 894
Zlatý www 829
Zlatý led 819
Zlatý badisko 818
Zlatý gecco 795
Zlatý arygnoc 674

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.