LEONEK

placené stránky asi existují protože mi přišlo na email že mám zaplatit 60euro!!!

nikdy jsem z Uložto SK nestahoval nic tak co s tím?

Nejlepší odpověď
chudst

elminka: muzes uvest onu stranku? Nebo to take bylo ulozto?

  • leonek: Kazdopadne – nedelejte si z toho tezkou hlavu, s nejvetsi pravedpodobnosti jde pouze o spam. Jak tu jiz bylo receno, stranky vzdy chteji platbu predem, jinak vas ke stahovani nepusti. Proc? Protoze kdyzby chteli platbu az pote, jak by ji po vas mohli vymahat? Muzete reagovat dvema zpusoby. Pokud vam prisel mail v anglictine, tak ho naprosto ignorujte a dejte si ho do ban-listu, aby vam to nechodilo. Pokud prisel mail ve slovenstine, bud muzete udelat totez, ale spise doporucuji napsat na dany server, protoze pravdepodobne nejste jedini, ktere to postihlo a server muze vydat upozorneni, at se podobne veci neberou vazne.

Další odpovědi
anonym

Placené existují,co je divné – vždy chtějí zaplatit předem.Není to nějaká bouda?

elminka

Stahuji mp3,a na jednom slovenském serveru,abych se dostala vůbec k nabídce,jsem se musela zaregistrivat,jinak se to neotevřelo..od té doby mi chodí upomínky na zaplacení 60 euro,už to chtějí i exekučně vymáhat,a to jsem tam byla jen jednou,mezitím částka narostla několikanásobně…