Avatar uživatele
LEONEK

placené stránky asi existují protože mi přišlo na email že mám zaplatit 60euro!!!

nikdy jsem z Uložto SK nestahoval nic tak co s tím?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 4933 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
chudst

elminka: muzes uvest onu stranku? Nebo to take bylo ulozto?

  • leonek: Kazdopadne – nedelejte si z toho tezkou hlavu, s nejvetsi pravedpodobnosti jde pouze o spam. Jak tu jiz bylo receno, stranky vzdy chteji platbu predem, jinak vas ke stahovani nepusti. Proc? Protoze kdyzby chteli platbu az pote, jak by ji po vas mohli vymahat? Muzete reagovat dvema zpusoby. Pokud vam prisel mail v anglictine, tak ho naprosto ignorujte a dejte si ho do ban-listu, aby vam to nechodilo. Pokud prisel mail ve slovenstine, bud muzete udelat totez, ale spise doporucuji napsat na dany server, protoze pravdepodobne nejste jedini, ktere to postihlo a server muze vydat upozorneni, at se podobne veci neberou vazne.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
anonym

Placené existují,co je divné – vždy chtějí zaplatit předem.Není to nějaká bouda?

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
elminka

Stahuji mp3,a na jednom slovenském serveru,abych se dostala vůbec k nabídce,jsem se musela zaregistrivat,jinak se to neotevřelo..od té doby mi chodí upomínky na zaplacení 60 euro,už to chtějí i exekučně vymáhat,a to jsem tam byla jen jednou,mezitím částka narostla několikanásobně…

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek